LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Naujienos    Menas ir verslas    

Išradingiausios verslo idėjos – LTV projekte „Vertas milijono“


\'\' SEB Vilniaus banko iniciatyva „SEB verslo menas“, kuria siekiama paskatinti šalies gyventojų verslumą, persikelia ir į Lietuvos televizijos eterį. Jau kitų metų pradžioje startuoja unikalus televizijos projektas, kurio dalyviai galės išbandyti save ne kaip atlikėjus, ekstremalus ar keliautojus, bet kaip verslininkus.

„Tikimės, kad projektas „Vertas milijono“ taps plačiu žingsniu šviečiant visuomenę ir įtvirtinant verslo tradicijas Lietuvoje. Jei iki šiol žiūrovai galėjo stebėti „svetimas“ verslo sėkmės istorijas ar klausytis verslo naujienų, tai dabar jiems suteikiama proga patiems realizuoti savo idėjas bei įgyti žinių, leisiančių užtikrinti jų pačių sėkmę“, – sakė LRT direktorius Kęstutis Petrauskis.

Pirmąjį 2008 m. pusmetį truksiančiame projekte „Vertas milijono“ kviečiami dalyvauti visi šalies gyventojai, turintys novatoriškų verslo idėjų. Potencialieji verslininkai, užpildę dalyvio anketą, savo sumanymo originalumą privalės įrodyti laidos „valdybai“, sudarytai iš garsių Lietuvos verslo pasaulio atstovų. Atrinkti penki geriausių pasiūlymų autoriai turės galimybę ir įgyvendinti savo idėjas: kurti verslą pasitelkiant akademinės bendruomenės ir verslo praktikų žinias bei patirtį. Šioms penkioms įspūdingiausioms idėjoms realizuoti bus skirta iki 1 milijono litų.

Dalyvio anketas gyventojai ras oficialiame iniciatyvos „SEB verslo menas“ tinklalapyje www.sebverslomenas.lt, jos taip pat bus publikuojamos spaudoje. Užpildytas anketas projekto organizatoriams galima siųsti iki šių metų gruodžio 31 d. Dalyvių verslo idėjos privalo būti sukurtos jų pačių, jos turės būti originalios, anksčiau Lietuvoje nepristatytos, nenaudotos ir neįgyvendintos.

„Nuoširdžiai tikimės, kad LTV projektas „Vertas milijono“ paskatins pradėti dirbti sau ne tik jo dalyvius. Neabejojame, jog vieniems kuriant verslą, o kitiems – stebint ir mokantis, ši laida atliks ir šviečiamąją misiją bei paskatins ne vieną žiūrovą imtis realizuoti idėjas, kurios jau galbūt seniai kirba jo galvoje, o gal stebint laidą gims ir naujų įdomių, vertų įgyvendinti sumanymų“, – teigė SEB Vilniaus banko vadovas Audrius Žiugžda.

Be Lietuvos radijo ir televizijos, iniciatyvos „SEB verslo menas“ partneriai yra dienraštis „Lietuvos rytas“, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas bei Šiaurės miestelio technologijų parkas.

 
  © e-Solution: InDis Baltic