LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Naujienos    Pranešimai spaudai    

„Metų laikai: žiema“ su muzika, pasakomis ir žaidimais

VšĮ „Kultūros artelė" informacijaP R A N E Š I M A S   Ž I N I A S K L A I D A I


2008 m. gruodžio 18 d., Vilnius„METŲ LAIKAI: ŽIEMA“ SU MUZIKA, PASAKOMIS IR ŽAIDIMAIS


Žiema – tai jaukiausias ir šilčiausias metas, jei gebi draugauti su knyga ir su žmogumi, dainomis. Smagiausias laikas, jei esi sveikas, sportuoji ir patinka žaidimai. Žiema Lietuvoje įpusėjo, masiniai kalėdinių švenčių maratonai baigėsi, tačiau socialinis kultūrinio turizmo projektas „Metų laikai“, vykdomas nuo 2005-ųjų metų, tęsia kelionę po Lietuvą. Šį kartą lankomės Vilniaus nevyriausybiniame SOS darželyje. Savo muzikavimu mažuosius vaikučius džiugins taip pat mažieji atlikėjai, savanoriai - tai Vilniaus miesto „Ąžuolyno“ mokyklos ansamblio „Ąžuoliukai“ balsingieji dainorėliai, pasakas seks ir mįsles mins Deimantė Rimkutė, Greta Čapaitė ir Robertas Petrovskis.


Vilniaus miesto „Ąžuolyno“ mokyklos ansamblis „Ąžuoliukai“ gyvuoja 12 metų, o pirmieji ansamblio dalyviai šiemet jau dvyliktokai. Meninę saviraišką ugdantys vaikai repetuoja tris kartus per savaitę. Mokiniai mokosi dainuoti, šokti liaudies šokius, skudučiuoti, kankliuoti, sekti pasakas, minti mįsles. Daug koncertuoja aplinkiniuose Vilniaus Lazdynų mikrorajono vaikų darželiuose ir mokyklose. Pirmuosius 4 ansamblio gyvavimo metus ansamblis aktyviai dalyvavo miesto vaikų šventėje „Saulytė“, kituose miesto renginiuose.
Su ansambliu šiuo metu dirba mokytojos - Rita Sinkevičienė ir Vilma Tumienė.


Žiemos meno kalba vaikučiai bendraus 2008 m. sausio 18 d., Vilniaus nevyriausybiniame SOS darželyje (Ozo g. 37)., 10.15 val. Maloniai kviečiame pasižiūrėti, pabūti kartu ir pasidžiaugti retomis akimirkomis.


Daugiau informacijos:
Direktorė Odeta Abromavičiūtė
Mobil. tel. 8 ~ 659 69 211; tel./faks (8 ~ 5) 234 80 95
El. p: info@CultureArtFact.org/ CultureArtFact@gmail.com
http://www.CultureArtFact.org

Banko rekvizitai galintiems prisidėti:
VšĮ „Kultūros artelė“, įmonės kodas 300146129
AB „Hansabankas“
Atsiskaitomoji sąskaita LT 737300010091815353

Foto galerijoje koncerto akimirkos
Norintys turėti šias nuotraukas, maloniai prašome pranešti elektoriniu paštu

 
  © e-Solution: InDis Baltic