LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Naujienos    Pranešimai spaudai    

Paramos projektas SVARBIAUSIA-VAIKAI

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ komunikacijos vadovė AUŠRA MIKULSKIENĖ, 2005-11-15


\'\'
Lapkričio 18 dieną prasidės pusantro mėnesio truksiantis organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paramos projektas SVARBIAUSIA-VAIKAI. Visos paramos projekto metu surinktos lėšos bus skirtos organizacijos vykdomoms vaiko teisių įgyvendinimo programoms.

Lapkričio 18 dieną 18 val. įvyks atidarymo renginys, kuriame bus surengtas vaikų piešinių aukcionas. Aukcione dalyvaus organizacijos „Gelbėkit vaikus“ partneriai, rėmėjai, draugai, bendraminčiai, kuriems rūpi Lietuvos vaikų ateitis.

Aukcione bus parduodami vaikų piešiniai – nacionalinio konkurso-parodos „Aš moku augti“, įtrauktos į Lietuvos rekordų knygą kaip gausiausia vaikų piešinių paroda, laureatų darbai. Tai žinomų menininkų – Lino Cicėno, Tado Gutausko, Arūnės Tornau, Žydrūnės Grigonytės, Eglės Babilaitės-Sitas ir kt. – atrinkti darbai, turintys meninę vertę ir puikiai atspindintys tai, kaip vaikai supranta savo vietą pasaulyje. Šie darbai – tai JT Vaiko teisių konvencijos suteikta teisė į saviraišką.

Aukcioną ves Dainius Martinaitis, o jo dalyviams o jo dalyviams bus padovanota galimybė laimėti AirBaltic skrydį dviems į pasiūlytą Europos miestą. Programą paruošė „Renginių marketingo agentūra“, svečius maitins „Žemaičių smuklė“ ir širdį ramins Kęstutis Alčiauskis. Aukcionas vyks ypatingoje aplinkoje - Vytauto Didžiojo gimnazijoje (Šv.Kazimiero g. 10), kurios moksleiviai padės mums pasirūpinti svečiais.

Vėliau, gruodžio mėnesį, daugiau nei dešimtyje vietų (prekybos centre EUROPA, Vilniaus Tarptautiniame oro uoste, Vilniaus Geležinkelio stotyje, įmonių „Lietuvos telekomas“ ir „Earnst & Young” administraciniuose pastatuose, „Siemens“ arenoje, sporto klubuose „Active Gym“ ir „Lietuvos telekomo sporto klubas“, kino teatre „Coca-Cola Plaza“, įmonės „Mažeikių nafta“ administraciniame pastate Mažeikiuose ir kt.) vyks viešos vaikų piešinių parodos-pardavimai. Šiose parodose bus eksponuojami keli šimtai vaikų piešinių, dalyvavusių minėtoje parodoje-konkurse „Aš moku augti“. Piešinius galės įsigyti bet kuris Lietuvos vaikų ateičiai neabejingas pilietis. Parodų-pardavimų metu vyks mini renginiai, kuriuose savo talentais dalinsis, meno grožio paslaptimis dalinsis mažai girdėti Lietuvoje, bet gerai žinomi užsienyje, naujai pastebėti jaunieji talentai, kuriuos globoja ir jų saviraiškai bei koncertinėmis erdvėmis rūpinasi VšĮ „Kultūros artelė“.

Visas šis projektas yra vykdomas mūsų programomis tikinčių savanorių, kurios, turėdamos savo darbus, šeimas, pomėgius, nusprendė skirti savo laisvalaikį šio projekto įgyvendinimui. Tik jų dėka paramos projektas įgijo tokį mastą, o aukcionui ir parodoms-pardavimams surengti išleista neįtikėtinai nedidelė pinigų suma. Net ir samdomi organizacijos darbuotojai šiame projekte dirba savanoriškai.

 
  © e-Solution: InDis Baltic