LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Naujienos    Pranešimai spaudai    

LITEXPO rūmuose neįprastas reiškinys - vos pusės metų sulaukę „artistai“ ir

VšĮ Kultūros artelės informacija. 2005-11-20

2005 m. rugsėjo mėn. įsikūrusi VšĮ „Kultūros artelė“, kurios tikslas – spręsti socialines, bendravimo problemas menų kalba, puoselėti ir saugoti kultūrinį paveldą, sudaryti sąlygas jaunųjų Lietuvos atlikėjų ir talentų saviraiškai, skatinti bei ieškoti netradicinių būdų, naujų erdvių meno sklaidai Lietuvoje ir Europoje, šiandien (sekmadienį, lapkričio 20 d.) Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose, pristato savo partnerius - Ankstyvojo meninio ugdymo mokyklėlę visai šeimai „Strazdanėlės“, kuri savo veiklą pradėjo 1989 m. Panevėžyje, o nuo 2002 m. duris atvėrė ir Vilniuje. Turime pažymėti, kad mokyklėlių įkūrėja, nenuilstanti ir kūrybinga pedagogė, panevežietė Dalija Latvėnienė, užauginusi atžalas Sonatą ir Gintarę, kurios seka jos pėdomis ir tęsia nuostabią kultūrinės sklaidos, edukacijos bei ankstyvojo meninio ugdymo misiją.

Po muzikinės pasakos pristatymo, turėsite galimybę pabendrauti su renginio organizatoriais VšĮ „Kultūros artelė“ steigėja ir vadove Odeta Abromavičiūte ir ankstyvojo meninio ugdymo mokyklėlės visai šeimai „Strazdanėlės“ vadove Sonata Latvėnaite – Kričeniene. Mielai pasidalinsime įspūdžiais, aptarsime mažylių rankdarbių bei dailės parodėlę, tėveliams atsakysime į jums rūpimus klausimus. Jūsų laukai mielos ir labai šiltos „stazdaniukų“ dovanėlės.

13.45 - 14.30 maloniai kviečiame susipažinti, pasigrožėti ir pasidžiaugti kartu!
Parodos podiumas. Ištraukos iš muzikinio spektaklio „Vištytė ir gaidelis“.
Projekto kūrėjai: Sonata Latvėnaitė-Kričenienė ir Petras Kričena.

Programoje dalyvaus mokyklėlės visai šeimai „Strazdanėlės“ mažyliai su tėveliais ir baleto studijos „Allegro“ šokėjos (vadovė Neringa Kirklienė).

VšĮ „Kultūros artelė“ DĖKOJA: LITEXPO rūmų parodos organizatorei Jolantai Masiulienei ir vadovams. Užsienio partneriams YANOS ir Prancūzijos lietuvių bendruomenei BALTELATINO, Prezidentei Rasai Miseviciutei-Karoun, Lietuvos partneriams: Advokatams Ramūnas Kazlauskas ir Robertas Debesys SOLVINGS, UAB LEINONEN, UAB INDIS. Informaciniams rėmėjams: LRT progr. „Klasika“. Organizacijai „Gelbėkit vaikus“.

Kontaktinis telefonas: Odeta Abromavičiūtė, mobil. tel. 8 616 595 77
E-mail: info@cultureatfact.org

 
  © e-Solution: InDis Baltic