LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Naujienos    Apie mus rašo    

Verslo Žinios

Goda Ambrazas, Jolanta Vaitiekūnienė, Rima Rutkauskaitė


\'\'
Verslo žinios 2006-12-05. PDF
Rima Rutkauskaitė, "Natose - verslo planas. Nesulaukusi vadybinikų mūza varsto banko duris"

\'\'„Diplomuoti menininkai griebiasi komercinių renginių organizavimo, nes iš to lengviau pragyventi. Ilgainiui susmąstoma apie išliekamąją vertę ir poreikius, todėl apsisprendę tapti meno vadybininkais susiduria su kultūros politikos strategijos Lietuvoje nebuvimu ir iš to išplaukainčių sistemos problemų.

Uždirbti iš rimtosios klasikinės muzikos ir profesionalaus meno, kol Lietuvoje dominuoja TV ekranų žvaigždynas – sunku“, - svarsto Odeta Abromavičiūtė, ne Vyriausybinės organizacijos (NVO) - Všį „Kultūros artelė“ steigėja ir direktorė.

Be to, jos nuomone, taip pat nėra paprasta dirbti su tikrais menininkais, nes kiekvienas jų yra aikštinga ar dramatiška asmenybė, bet drauge sukurti projektai ir meno produktai turintys išliekamąją vertę, o vėliau jį parduoti ir uždirbti išgyvenimui – yra tikras menas.

„Šiuo metu vienintelė perspektyva, besiremiant užsienio praktika – skirti daugiau dėmesio ir subsidijų privačioms iniciatyvoms, vystančioms kultūrinę – socialinę ir ne pelno siekiančią veiklą. Tik turint pradinį finansavimą nebus nuostolingi tie vadinamieji „konkursai“ valstybinėse institucijose“, - įsitikinusi pašnekovė.


Verslo žinios, 1996.09.03
Jolanta Vaitikūnienė, "Savanoriška veikla padeda atskleisti organizacinius sugebėjimus"
Parama - savanoriu darbas


Verslo žinios, 2005.11.17
Goda Ambrazas, "Klasiškai palydėta vasara"

P.S. anuomet OA dirbo UAB KRISTIANA. Mes tikrai negailėjome kvapo :)

VZ_1996.09.03

VZ_1996.09.03 
  © e-Solution: InDis Baltic