LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Sociokultūros projektai


Klausos negalia - Regėjimo negalia - Našlaičiams - Mes prieš narkotikus - Foto konkursaiVšĮ "Kultūros artelės" veikla siejama su socialine veikla ir žmonių integracija į visuomenę pasitelkiant menus, kaip  jėgą, turinčią įtakos geresniam ir harmoningam gyvenimui. Mes stebuklų nesukursime, tačiau nuoširdžiai stengiamės būti jautrūs negerovėms supančioms mus ir ieškoti problemos spremdimų būdų. Nelikite abejingi savo aplinkai, artimiems bei kenčiantiems nuo negalios ir priklausomybės... Mes raginame prisijunkti prie mūsų bei partnerių rengiamų akcijų. Gyvenimas priklauso visiems, todel pasistenkti jį susikurti savaip gražų.

Mums rūpi  klausos ir regėjimo turintys žmonės, patys kuriame ir įgyvendiname socialinius - kultūros projektus. Mes bendradarbiaujame dalyvaudami partnerių organizuojamuose projektuos priš narkotikus. Aktyviai dalyvaujame įvairiuose konkursuose bei akcijose socialine tema.

Mes džiaugiamės bendradarbiaudami su Panevėžio ir Vilniaus miesto savivaldybėmis, socialiniais darbuotojais, atsidavusiais pedagogais. Mes norime matyti laimingais žmones su negalia, turinčius priklausomybę ir tuos, kuriems vietos po saule taip maža gimtoje Lietuvoje.
Jei galite nekurti blogio - nekurkite, jei galite padėti - padėkite. Prisidėkite savo jautrumu ir nors maža  dalele padarykite lengvesnį gyvenimą tiems, kuriems iš tikrųjų reikia jūsų pagalbos ar tiems, kuriems jis jau nebepakeliamas.
Tu gali išgelbėt nors ir ne pasaulį, bet savo artimą, draugą, bičiulį ar tiesiog laikinai žemėje gyvenantį keliautoją...

Mūsų bendražygiai:
Karališkasis Bredos vyrų choras (dirigentas Marcel Verhoeff, Olandija), Dr. Adrian J. H. Korver (Olandija), pasaulinį pripažinimą pelniusios asmenybės, kaip Rytų kovos meno karate Kyokushin meistras Donatas Imbras (Lietuva), legendinis NBA krepšininkas Šarūnas Marčiulionis (Lietuva), UAB Komtera, Kuršėnų karate klubas DAO, Kuršėnų meno mokykla, VšĮ "Pusiaukelis", Tolerantiško jaunimo asociacija, Kuršėnų vaikų globos namai, Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla.


Su Meile,


VšĮ "Kultūros artelė"  Aktualijos |2008-04-15|

 
  © e-Solution: InDis Baltic