LT  EN  
 
  Martin A. Dege

KurkLT:Art Baltica    

ART BALTICA 2007

\'Zenklo
\'\' EDUKACIJA - ĮGŪDŽIŲ LAVINIMAS - KULTŪRA
2-oji vasaros meno akademija "Art Baltica 2008" vyko
2008 m. liepos 18 - rugpjūčio 10 dienomis.\'\'

NUOŠIRDŽIAI SVEIKINAME VISUS, DALYVAVUSIUS 
I-oje VASAROS MENO AKADEMIJOJE "ART BALTICA 2007".
JŪSŲ SUKURTI REZULTATAI IR GALIMYBĖS TEIKIA DAUG VILČIŲ KURIANT LIETUVOS KULTŪROS POLITIKĄ!

Profesinio meistriškumo ir atlikėjo edukacinį kursą išklausė, grojimo simfoniniame orkestre įgūdžius ugdė virš 40 dalyvių. Su jaunimu iš visos Lietuvos Respublikos suvažiavusiais dirbo sekantys pedagogai: L.V.Lopas, Doc. Tauras Adomavičius, prof. Juozas Rimas, Doc. Aldona Adomaitytė, Lietuvos Olipinės komandos kineziterapeutas Egidijus Tutkus, grožio emisijos "Alondž" vadovė Jolanta Sargautytė, sveikatos pshichologė ir meno terapeutė Nijolė Goštautaitė - Midttun.

Dalyvio pažymėjimus, kuriuos kelyje Vilnius - Klaipėda, pasirašė LMTA rektorius prof. Eduardas Gabnys, dirigentas Laurynas Vakaris Lopas ir projekto autorė bei vadovė Odeta Abromavičiūtė, gavo visi 2007 m. laidos dalyviai.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams:
Yanos International Foundation (Nyderlandai), LKSKS "Nemunas", leidyklai "Nieko rimto", o ypač dailininkei p. Sigutei Ach už mielas, šiltas dovanėles ir kompaktines plokšteles,
www.vikingomega3.lt, UAB "Arti Dizainas", UAB "ERDESA", kitiems geros valios žmonėms bei nuostabaus ir talentingo jaunimo tėveliams!

Ypatinga padėka žemės angelams:
Gerbiamai p. Zitai Zenobijai Žepnickienei, kuri 2007-07-30 koncertui dėl lietingo oro mums suteiktė patalpas šv, Kotrynos bažnyčioje. Partneriams ir kolegoms, o ypač Vidmantui Kapučinskui (Panevėžys), Klaipėdos universiteto menų f-to dekanui prof. Vytautui Tetenskui, LMTA lektoriui Zenonui Bagavičiui ir daugeliui kitų. Ačiū, kad esate!

Su informaciniais rėmėjais darbas tęsiasi.
Ruošiami straipsniai spaudai, žurnalams. Vertimais į anglų kalbą rūpinasi UAB "Ermara".

Tvirtiname, kad organizatoriai su dirigentu atsiskaitė pagal AS-13, 2007-07-20 vos jam pasiršius "Darbų priėmimo - perdavimo aktą" ir sulaukus raštiškų pasiaiškimų apie numatytų sutartyje puktų nesilaikymą. Apmokėjimas atliktas 2007-10-09, Dokumento Nr.1. Gavėjo vardas: Laurynas Vakaris Lopas. Gavėjo bankas: AB SEB VILNIAUS BANKAS. Mokėjimo paskirtis: Už I-osios vasaros meno akademijos ART BALTICA ir EMIPF projekto įgyvendinimą. Archyvo kodas 2007100900187465. Todėl skleisti negatyvias paskalas nerekomenduojame, nes nėra tam pagrindo.
 

PRANEŠIMUS SPAUDAI 
skaitykite čia.

FOTOGALERIJA - 2007

  ART BALTICA 2007
Papildoma informacija
  DAILĖ: Kūrybinės dirbtuvės
Dalyvauja regėjimo negalią turintis jaunimas, politikių klubo "Veiklios moterys" rekomenduoti talentingi Panevėžio vaikai ir vaikų namų auklėtiniai
  Medikų pagalba jauniems atlikėjams
Informacinis partneris "Sveikatos sodas" - "Kuo arčiau gamtos, tuo daugiau sveikatos!"

 
  © e-Solution: InDis Baltic