LT  EN  
 
  Martin A. Dege

KurkLT:Art Baltica    KURK LIETUVOJE 2011    

Kultūrinio turizmo programos pristatymas tarptautinėje parodoje Utrechte, NL

\'\' 2011 m. sausio 11 - 16 d. Nyderlanduose, Utrechto mieste vyko tarptautinė turizmo paroda “Vakantiebeurs 2011”. Olandijos ir Lietuvos atstovai parodos lankytojams skyrė ypatingą dėmesį, pristatydami Lietuvos ir Gruzijos identiteto, kultūrinio turizmo pažinimo galimybes. Lietuvos ir Gruzijos kultūrinio identiteto galimybes mugėje pristatė „Yanos International Social Fund“ ir Lietuvos partneriai „Keliautoju klubas“ bei „Kultūros artelė“. “Yanos Reizen” stende buvo pristatytos 4 teminės programos apie Lietuvą ir viena apie Gruziją. Plačiau apie jas naujai sukurtoje interneto svetainėje www.YanosTravel.eu

Oficialiame Lietuvos stende darbavosi Valstybinio turizmo departamento, Klaipėdos, Molėtų ir Druskininkų turizmo informacijos centrų atstovai.

Pagal papildomus lankytojų poreikius, VšI „Kultūros artelė“ pristatė ir tradicinį, edukacinį, socialinės integracijos projektą keliaujantiems, norintiems geriau pažinti mūsų šalį – „Kurk Lietuvoje: tarptautinė vasaros meno akademija „Art Baltica 2007-2013“. Jubiliejinė kūrybinė vasara Lietuvoje vyks 2011 m. liepos pabaigoje Baltijos pajūryje.

Parodoje dalyvaujantys kultūrinių programų kūrėjai Adrian J.H. Korver ir Odetė Abromavičiūtė bei savanorė, olandė, profesionali vertėja Monika Spijker mano, kad nebe pirmą kartą atvykstantiems turistams sukurtos programos atvers pažinimo duris į gilesnį kultūrinio paveldo, etnologijos ir dvasinių vertybių pajutima, suteiks interaktyvaus kūrėjo, o ne stebėtojo vaidmenį. Patrauklios ir autentiškos meninės programos, aukštos kokybės aptarnavimas Lietuvoje sudomino šimtus ir jau nebe pirmą kartą keliaujančius į Baltijos jūros šalių regionus turistus. „Yanos Reizen“ stende lankėsi žymūs Olandijos kultūros veikėjai, aktoriai, knygų apie Baltijos šalis autoriai ir Baltijos šalių atstovai.

2011 m. Foto galerija.
Nuotraukos iš NVO "Kultūros artelė" archyvo

 
  © e-Solution: InDis Baltic