LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Projektai    

Moc'Art 2006

„Viso meno tikslas - iš sielos į sielą perduodamas katarsis…“
Mūza Rubackytė (pianistė, Prancūzija-Lietuva)


\'\' „Lietuvos muzikos ambasadore Europoje ir pasaulyje Mūza Rubackytė kompozitorius V. A. Mocartą, F. Šopeną sulygino „meteoritais, kurie anksti „sudegė“, nespėjo deramai pagyventi būdami gyvi savo muzikos šlovės spinduliuose. Tačiau jų muzika jau ilgus metus stiprina, taurina žmones. Iš jų kūrybos klodų semiamės ir vis negalime išsemti. Groju tuos pačius kūrinius daugelį metų ir vis atrandu kažką nauja pačiai sau. Jei neatrasčiau, būtų neįdomu.“

Šaltinis © XXI amžius


\'\' „Nebijokime Mozarto! Lengva laikyti jį pusdieviu ir nedrįsti kažko daugiau į jo muziką įdėti ar perlenkti lazdą. Bet jis tik žmogus, kaip mes visi.”
Ian Fountain (pianistas, Didžioji Britanija)

Šaltinis © Lietuvos muzikų draugija, Lina Navickaitė_______________________________________________________________________________

\'\' 

Projekto GLOBĖJAS - Europos Mozarto keliai asociacijos valdyba
(Austrijos Respublika)
www.mozartways.com


MOC'ART 2006
\'\'


„MOC‘ART 2006“ – ištisus metus, iki 2007 m. sausio 27 dienos truksiantis menų projektas. Tai klasikinės ir kamerinės muzikos koncertai, kuriuose skambės Wolfgango Amadėjaus Mozarto ir jo amžininkų kūryba, vaizduojamieji menai, socialiniai-kultūriniai, sporto renginiai ir edukaciniai renginiai vaikams. Projekte ketiname pristatyti „Moc'Art - Susitikimai "Europoje"", „Muzika - mano desertas", „Moc'Art - Ledas“, „Moc'Art - H2O“, Moc'Art - Stilius“, „Moc'Art - Šokiai“ ir kitų temų renginius. Netikėtose koncertinėse erdvėse lauks nauji pojūčiai, atsivers įdomios saviraiškos galimybės. Renginiai skirti kompozitoriaus W.A.Mozarto 250-jų metų gimimo jubiliejui.

Projektą Lietuvoje globoja Austrijos Respublikos ambasada Vilniuje ir Didžiai gerbiamas Ambasadorius Dr. Michael Schwarzinger su žmona Rosemaria.

Apgailestaujame, kad LR Kultūros ministerijai ir Vilniaus m. savivaldybei pilnam projekto įgyvendinimui nepaskyrus reikiamo finansavimo, neįstengėme įgyvendinti visų smagių ir nuotaikingų sumanymų. Tikimės, kad ateityje sulauksime kiek kitokių atsakymų ir mums bus leista rūpintis W.A.Mocarto muzikos sklaida lygiavertiškai su LNF ir LNOBT... :)

NUMATOMŲ RENGINIŲ PROJEKTAI:

  Mocartiškas vitališkumas ACTIVE GYME 2007
Vilnius 2009 - "Menas netikėtose erdvėse 2007"
  Moc'Art 2007 atsisveikinimas su kompozitorium spalvų tyloje
Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagridinėje mokykloje (Parko g. 19) veikia Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje moksleivių piešinių paroda.
  Moc'Art 2007: Muzika - tai girdima tapyba
Panevėžio apskrities viršininko administracijoje (Respublikos g. 38, Panevėžys) atidaryta Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos mokinių tapybos darbų paroda tema "Tapyba - tai matoma muzika, muzika - tai girdima tapyba", skirta W.A. Mozarto jubiliejui.
  Moc'Art 2006 - Susitikimai Europoje
2006-03-03, Vilnius, VšĮ "Kultūros artelė" informacija
  Moc'Art 2006 - Vaikų piešiniai sukurti klausantis Mozarto muzikos
Darbelius pristato: Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje moksleiviai (dailės mokytoja Anna Platonova), ankstyvojo muzikinio ugdymo mokyklėlė STARZDANĖLĖS ir UMI vaikų dailės studija.
  Moc'Art 2006 - Muzika - mano desertas
Pageidaujantiems parduodame parengtas muzikines klasikinės muzikos programas.
  Moc'Art 2006 - W.A.Mozarto muzikos ambasadoriai Lietuvoje
Darbus pristato fotomenininkai Algirdas Rakauskas ir Marius Abramavičius
  Moc'Art 2006 - H20 (Užupyje 2006-07-06)
Liepos 6 dieną, ant tekančios Vilnelės kranto, Užupyje, menininkų Mekoje, buvo švenčiama karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos šventė. Šventės organizatoriai VšĮ „Užupio meno inkubatorius“, bendrarengėjas VšĮ „Kultūros artelė“, „LT-Identity“ ir Prancūzijoje gyvenantis menininkas Darius Laumenis sukvietė muzikos, tapybos, skulptūros, fotografijos, mados gerbėjus ir kino mėgėjus.
  Parama
Pageidaujantys remti kūrybingo jaunimo iniciatyvas ir būti matomais Moc'Art 2006 projektuose, maloniai kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti idealios partnerystės sąlygas bei galimas bendradarbiavimo formas.

 
  © e-Solution: InDis Baltic