LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Projektai    Moc'Art 2006    

Lietuviška Saljerio istorija mados ir stiliaus centre EUROPA


\'\' Informuojame, kad UAB „BPTS Europa" (įmonės kodas 300059140) pagal įgaliojimą atstovaujamos UAB „Koba" atstovaujama marketingo direktorės Sandros Kivilienės, jau pasisavino šią gražią idėją ir nepageidauja atsiskaityti už suteiktas konsultacines paslaugas kultūros klausimais. Ar taip kūrėjų sąskaita Lietuvoje yra taupomas įmonės reklamai ir įvaizdžio formavimui patvirtintas metų biudžetas? Keistokas požiūris į abipusiai naudingą bendradarbiavimą...

Kadangi projekto pavadinimas „Muzika - mano desertas" yra patentuotas LR Valstybiniame patentų biure (registracijos numeris 16Pr-1326, suma 250 litų ), tai „Europa" neturi teisės naudotis šiuo pavadinimu. Po trečio perspėjimo, 2006-04-23 dieną plakatas su šiuo pavadinimu buvo nuimtas, tačiau pati dėja jau įsigyveno mados ir stiliaus cenre „Europa". VšĮ "Kultūros artelė" džiaugiasi, kad nors tokiais būdais materializuojasi kūrybingi sumanymai. Šio projekto mintis pastebėta spaudoje: žurnaluose „Moteris", „Laima"(PDF), „Lietuvos ryto" priede „Sostinė" (PDF), reklaminiame mados ir stiliaus centro „Europa" lankstuke ir t.t.

Mielieji verslininkai, menininkai ir idealistai yra tokie patys žmonės, kaip ir jūs, turintys teisę gyventi ir užsidirbti už teikiamas kūrybines bei intelektualines paslaugas. Todėl tikimės, kad padaryti moraliniai ir materialiniai nuostoliai kada nors bus kompensuoti. Gerbiamai marketingo direktorei S. Kivilienei suteikiama galimybė atitaisyti savo klastingą klaidą, o atitaisius - ši informacija bus pašalinta iš mūsų svetainės.

VšĮ „Kultūros artelė" savo tikslą pasiekė - klasikinė muzika jau skamba naujose erdvėse, kitaip tariant „Kalnas atėjo pas Muhamedą". Renginių metu tikimės pritraukti daugiau klausytojų į koncertų salės, pažadinti norą klausytis klasikinę muziką bei skatinti pažinimo jausmą persotintoje pop kultūros rinkoje.

 

 

 
  © e-Solution: InDis Baltic