LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Projektai    Moc'Art 2006    

Moc'Art 2007 atsisveikinimas su kompozitorium spalvų tyloje

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagridinėje mokykloje (Parko g. 19) veikia Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje moksleivių piešinių paroda.


"MOC'ART 2007" ATSISVEIKINIMAS SPALVŲ TYLOJE

\'\'\'\'

2007 m. sausio 25 d. (ketvirtadienį) 12.00 val.


Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagridinėje mokykloje
(Mokyklos direktorė Danutė Krikščiūnienė, Parko g. 19, Panevėžys) veikia Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje moksleivių piešinių paroda.

\'\' Mokykloje eksponuojami piešiniai sukurti skambant gyvai atliekamai W.A. Mozarto muzikai, renginio SUSITIKIMAI EUROPOJE metu, kuris įvyko 2006 m. vasario 27 d. viename prekybos centre Vilniuje. Kartu su jaunaisiais Lietuvos talentais ir profesionaliais muzikos virtuozais, lengvą klasikinės muzikos garsų gūsį į netradicines erdves įleido VšĮ " Kultūros artelė". Renginio metu Vilniuje muzikavo:  jaunieji tarptautinių kokursų laureatai, M. K. Čiurlionio meno mokyklos auklėtiniai, panevežietis Rokas Valuntonis (fortepijonas), vilnietės seserys Joana (arfa) ir Vita Maria (fleita) Daunytės, džiazo virtuozas Artūras Anusauskas (fortepijonas) ir daugelis kitų profesionalių ir tik pradedančiųjų menininkų. Plačiau apie renginį skaitykite čia.

\'\' VšĮ "Kultūros artelė" ir Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagridinės mokyklos auklėtiniai išraiškinga meno ir gestų kalba, spalvingoje tyloje užbaigė nemaraus kompozitoriaus W.A.Mozarto jubiliejinius 250-uosius metus: Parodos atidarymo metu skambant genialios ir valiūkiškos asmenybės muzikai, mokyklos auklėtiniai pristatė senovinį šokį, kuris jaudino iki ašarų elegantiškais šokio judesiais ir nepaprastai subtilia choregografija. Atsisveikinome kompozitorui tarę: "Iki sekančio jubiliejaus, Wolgangai!" Tačiau kompozitoriaus idėja sujungia ir žmones, sielas, darbus ir suteikia vilties perspektyvoms. Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje ir Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagridinė mokykla pradeda naują ir perspektyvų bendradarbiavimo etapą. Todėl džiaugiamės projekto sėkme ir puikiais jo rezultatais.

Dėkojame visiems pedagogams prisidėjusiems prie šio projekto igyvendinimo. "Ačiū, kad esate" - nuoširdžiai jums dėkoja visi mažieji ir jaunieji Lietuvos talentai, projekto dalyviai, atlikėjai, kūrėjai ir organizatoriai.

Tikimės, kad šis projektas atvers plačiau akis ir širdi tiems, kurie iki šiol mumis netikėjo.

VšĮ "Kultūros artelė"

Parodėlės atidarymo akimirkos:


 

 
  © e-Solution: InDis Baltic