LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Kultūros politika    Tyrimai ir ataskaitos    

Lietuvos gyventojų verslumui skatinti – ypatingas televizijos projektas

2007-11-15

SEB Vilniaus bankas

SEB Vilniaus bankas tęsia iniciatyvą „SEB verslo menas“, kuria siekia prisidėti prie Lietuvos visuomenės pažangos bei paskatinti šalies gyventojų verslumą. Nuo 2008-ųjų pradžios Lietuvos televizijos eteryje pasirodys specialus TV projektas „Vertas milijono“.

„Mūsų iniciatyvos tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų verslumą. Norime ne tik paskatinti naujų, originalių verslo idėjų atsiradimą, bet suteikti galimybę kuo platesnei visuomenės daliai pamatyti, koks yra kelias nuo idėjos iki realaus verslo“, – sako SEB Vilniaus banko prezidentas Audrius Žiugžda.

„Tai unikalus televizijos projektas. Pirmą kartą Lietuvos žmonėms suteiksime galimybę išbandyti save ne kaip atlikėjus, ekstremalus ar keliautojus, bet kaip verslininkus. Vieniems kuriant verslą, o kitiems – stebint ir mokantis, ši laida atliks ir edukacinę misiją, taps netradicine priemone gyventojų verslumui skatinti“, – tikisi LRT generalinis direktorius Kęstutis Petrauskis.

Drąsūs ir novatoriškų idėjų nestokojantys piliečiai turės galimybę patys išbandyti savo verslininko talentus iš karto po Naujųjų startuojančiame TV projekte, kuris tęsis visą pirmąjį 2008 m. pusmetį. Projekte bus kviečiami dalyvauti visi Lietuvos gyventojai, turintys inovatyvių verslo idėjų.

Norintieji įgyvendinti savo verslo sumanymus televizijos projekto metu, savo idėjos originalumą turės įrodyti ekspertų komisijai, sudarytai iš žinomų Lietuvos verslo pasaulio atstovų. Įdomiausių ir išradingiausių sumanymų autoriams bus suteiktos galimybės realizuoti savo idėjas ir sukurti savo verslą, kartu pasitelkiant akademinės bendruomenės žinias ir verslo praktikų patirtį. Geriausioms verslo idėjoms finansuoti bus skirta iki 1 mln. litų.

Išsamus projekto „Vertas milijono“ pristatymas įvyks lapkričio pabaigoje. Projekto partneriai – „Lietuvos rytas“, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas bei Šiaurės miestelio technologijų parkas.

Norėdamas paskatinti šalies gyventojus aktyviau kurti ir įgyvendinti savo verslo idėjas, didžiausias Lietuvoje komercinis SEB Vilniaus bankas pradėjo tęstinę, daugiametę verslumo skatinimo iniciatyvą „SEB verslo menas“. Šia visuomenės informavimo kampanija SEB Vilniaus bankas siekia ne tik dalintis žiniomis bei sėkmingo verslo patirtimi su žmonėmis, bet ir kurti novatoriškoms verslo idėjoms palankias sąlygas.

 
  © e-Solution: InDis Baltic