LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Jūsų sveikatai ir dvasiai    

Personalo skyriaus vadovamsPASIŪLYMAS jŪSŲ ORGANIZACIJOS DARBUOTOJAMS
2007 m. spalio 04 d.
Vilnius 

PDF prezentacija - K2KREGISTRACIJA Į SVEIKATINGUMO PROGRAMĄ K2K - KARATE KYOKUSHIN IR KLASIKA

K2K - tai VšĮ "Kultūros artelė" sukurta programa siekiantiems naujovių ir atradimo džiaugsmo. Kiekvienas žmogus, ateidamas į žemę atsineša savo gyvasties misiją ir būtinybę tobulėti. Nuolatinis bėgimas, įtampa ir stresas iššaukia kovingumo nuotaikas. Tačiau mes jums siūlome mokytis ne kariauti, o apsiginti bei apginti savo artimą, mokytis valdyti kovos meną situaciją nukreipiant energiją pozityvia kryptimi, susipažinti su specialiai parengtomis klasikinės muzikos programomis ir skatinti jūsų meninę saviraišką. Mokėdami nugalėti sąmoningus ir nesąmoningus prieštaravimus lengviau įprasminsite savo veiklą ir pasieksite tikslą. Visi mes klajodami, nuolat ieškome naujovių ir mokytojų, kurie padėtų mums formuoti gebėjimą valdyti savo emocijas, energiją, žmonių santykius, aplinkybes, gerbti priešininką siekiant harmonijos. Ji pagal Rytų filosofiją – įprastas reiškinys gėrį puoselėjančių žmonių tarpe.

I grupės registracija vykdyta iki 2007 m. lapkričio 10 d.

Su jumis dirbs savo srities specialistai:

• Rytų kovos meno karate Kyokushin pratybas jums ves daugkartinis Europos čempionas ir du kart pasaulio vicečempionas, karate mokyklos „Budora” prezidentas Donatas Imbras.

• Mėnesio pabaigoje bus pristatomos profesionalių atlikėjų klasikinės muzikos improvizacijos meditacine tema, muzikinio garso valdymas instrumentų pagalba, rengiamos jūsų fotografijų parodos kelionių į Rytų šalis, gamtos, žmogaus ar dvasinės ramybės tema. Su jumis ir jums muzikuos, meno saviraišką ir kūrybišką skatins žymūs pripažinimą pelnę muzikai, menininkai, aktoriai ir meno terapijos ekspertai. Projektą kuria Odeta Abromavičiūtė.

• Pageidaujantiems gilinti žinias nuolat rekomenduosime papildomos literatūros sąrašą.

NVO „Kultūros artelė“ bendradarbiaujant su karate mokykla „Budora“ ir Rytų kovos menų ir kultūros centru „Satori“, pristato jums unikalią galimybę siekti kūno ir dvasios stiprybės su sveikatingumo, edukacine, kultūros programą (Rytų kovos meno karate Kyokushin pratybos, klasikinės muzikos garsų improvizacijos jūsų atsipalaidavimui ir nauji atradimai meniškoje aplinkoje.) Padėdami sau - padėsite ir kitiems. Tikime, kad naujai suformuoti įgūdžiai, Rytų filosofijos mąstymas, senovės išmintis su mūsų programa, taps naujais jūsų pagalbininkais ir versle, ir šeimoje. Lavinkimės ne dėl įgūdžių, o dėl kelio į esmingiausią savo būties dalį.

Rytų kovos meno karate Kyokushin pratybos vyks jums patogiu laiku:

Vieta: Rytų kovos menų ir kultūros centras "SATORI"
           Laisvės prospektas 121, Vilnius
Savaitės diena: Antradieniais ir ketvirtadieniais
Laikas: nuo 17.30 – 18.30 (arba nuo 17.00 – 45.00 ir 18.00 - 18.45)
Data: nuo užsakymo pradžios ir pagal jūsų poreikius
Kaina mėnesiui: grupei 3.750,00 Lt.
Grupėse dalyvauja: ne daugiau kaip 15 žmonių;
Išankstinė rezervacija: tik apmokėjus avansą 50%;
Kimono: Kaina nuo 140 - 150 Lt. (užsakymą pateiksime pirmajam susitikimui, todėl prašome nurodyti savo dydį).

Planuose: užsiėmimai patalpose tęsiami iki vasaros pradžios, o vasaros laikotarpiu galėsime persikelti gamtos priegblostį į VU Botanikos sode Kairėnuose (žr. nuotraukos)


Paraiškas ir kimono dydžius prašome teikti projekto vadovei Odetai:
Konsultantas - Andrius Žilėnas.

El. paštu: CultureArtFact@gmail.com arba info@CultureArtFact.org  
Kontaktiniai telefonai:  8 659 69 211,                (85) 234 80 95        


Pagarbiai Jūsų,


Projekto kūrėjai© 2007, NGO “Culture Artfact” / Viešoji įstaiga „Kultūros artelė”

 
  © e-Solution: InDis Baltic