LT  EN  
 
  Martin A. Dege

Meno vadybos paslaugos


\'\' Aktyvėjant meno ir kultūros atgimimui visuomenėje, neišvengiamai susiduriame su kasdiene ir pagrindine problema - iš pašaukimo dirbančių kultūros vadybininkų stoka. Mes net neturime kultūros vadybininkų asociacijos, kuri atstovautų atlikėjų/ vadybininkų interesus kovojant su negatyviomis apraiškomis mūsų visuomenėje ar ginant atlikėjų teises.

Kiekvienas save gerbiantis kolektyvas, solistas ar profesionalus atlikėjas užsienyje turi lojalų asmenį ar juridinę instituciją, kuri/kuris saugo atlikėją nuo biurokratinių, administracinių rūpesčių, įprastai tik „sudeginančių“ brangų menininko laiką, kurį jis galėtų skirti tik kūrybai, garso skambesio kokybei, muzikalumui ar technikai.

Parduoti meną - tai tas pats, kaip klausti žmogaus ar jis tiki į Aukščiausiąjį, todėl meno bei kultūros vadybininkų darbas yra kuo tikslingiau ir profesionaliau „įpakuoti“ emociją, jausmą, šypseną, laimę, geranoriškumą ir jums skiriamas brangias akimirkas. Sugebantiems pastebėti grožį ir matyti širdimi nereikia įrodinėti, kad išprūsimas, išsilavinimas yra būtinas kiekvienam Lietuvos piliečiui.

VšĮ „Kultūros artelė“ tarnauja žmogui ir meno mekai. Mes norime jums padėti įsileisti meną ir muziką į savo gyvenimą, nors valandą per dieną skirti grožiui, žingeidumui, pažinimui, atradimų jausmui ir nors kartą per dieną pasakyti: „Kaip gražu...“ Šias mintis leidžiama kopijuoti. Pirmyn :)

IŠSIRINKITE PATYS JUMS REIKALINGĄ AR GEIDŽIAMĄ MENINĘ DOVANĄ!

 El. paštas: info@cultureartfact.org

 
  © e-Solution: InDis Baltic